Witamy na stronie naszej firmy, której marka "TTM" obecna jest na rynku od ponad 20 lat. Za nami dziesiątki zrealizowanych w Polsce i poza jej granicami zestawów, układów i linii technologicznych i ponad tysiąc wykonanych maszyn i urządzeń, które trafiły do zakładów branży spożywczej, kosmetycznej, chemii gospodarczej i samochodowej, farmaceutycznej oraz innych. To dorobek znaczący, jak na małą firmę, stoi jednak za nim umiejętność projektowania i produkcji tak prostych, jak i zaawansowanych maszyn i urządzeń, innowacyjność i kompleksowość oferty, odwaga sięgania po najnowsze, często pionierskie rozwiązania, konkurencyjne ceny, duże doświadczenie, dobra jakość, terminowość, solidność i rzetelność kupiecka.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, z naszymi urządzeniami, zapraszamy do rozmów, zapraszamy do naszej firmy, a także do odwiedzin w naszych stronach - bo jest tu też wiele atrakcji (takich jak kolej wąskotorowa w Rogowie, arboretum i alpinarium w Rogowie, Dino-Park w Kołacinku, Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich), jest też możliwość zatrzymania się w blisko położonych hotelach:

“Hotel nad Mrogą”, Rochna 3A, 95-060 Brzeziny, www.rochna.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OSW „RELAKS”, Rochna 3B, 95-060 Brzeziny tel. +48 46 8743385, +48 600 372948
Hotelik „MAWI”, 95-060 Tworzyjanki 3, 95-060 Brzeziny, www.hotelik.mawi.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

1Technologia i urządzenia do produkcji soku (nektaru) i oleju z oblepichy
Propozycja kompletnej linii przetwórczej umożliwiającej produkcję soków, nektarów oraz oleju z owoców oblepichy (rokitnika)

 

1Technologia i urządzenia do produkcji świeżych nieutrwalanych soków warzywnych (w tym tzw. jednodniowego soku marchwiowego)
Propozycja kompletnej linii przetwórczej umożliwiającej produkcję nowej kategorii soków świeżych (bez dodatku konserwantów, niepasteryzowanych)

 

1Technologia i urządzenia do produkcji obieranych warzyw o przedłużonej trwałości, w tym ziemniaków gotowych do spożycia
Propozycja kompletnej linii przetwórczej umożliwiającej produkcję obieranych warzyw (takich jak ziemniaki, buraki, marchew itp.) pakowanych próżniowo o przedłużonej trwałości

FIRMA jest członkiem:
Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Stowarzyszenia Eksporterów Polskich
Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego SITSpoż Naczelnej Organizacj Technicznej (NOT)
Polskiego Towarzystwa Inżynierii i Techniki Przewórstwa Spożywczego „SPOMASZ”

FIRMA WPISANA DO REJESTRU ZAKŁADÓW PODLEGAJĄCYCH URZĘDOWEJ KONTROLI ORGANÓW PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ (nr wpisu 593/0502/2011).